Confirm your age. Are you 18 or over?

Fixtures

Saturday 19 October 2019

Premier Division

15:00
Fulwood Amateurs
vs
Hurst Green
15:00
Lytham Town
vs
Whitehaven
15:00
Slyne with Hest
vs
Euxton Villa
15:00
Southport Hesketh
vs
Coppull United
15:00
Thornton Cleveleys
vs
Burscough Richmond

Reserve Division One

15:00
Burscough Richmond Reserves
P - P
Thornton Cleveleys Reserves
15:00
CMB Reserves
vs
Fulwood Amateurs Reserves
15:00
Eagley Reserves
vs
Blackpool Wren Rovers Reserves
15:00
Euxton Villa Reserves
vs
Turton Reserves
15:00
Hurst Green Reserves
vs
Tempest United Reserves
15:00
Lostock St Gerards
vs
Poulton Reserves

Reserve Division Two

15:00
Galgate Reserves
vs
Milnthorpe Corinthians Reserves
15:00
Horwich St Marys Victoria
vs
Haslingden St Marys Reserves
15:00
Stoneclough Reserves
vs
Lytham Town Reserves
15:00
Wyre Villa Reserves
vs
Croston Sports Reserves

The Lancashire Amateur Shield 19-20 - Round 2

14:00
Bolton County
vs
Turton
14:00
Daten
vs
Tempest United
14:00
Poulton
vs
CMB
14:00
Vickerstown
vs
Blackpool Wren Rovers

Challenge Cup - Round 1

15:00
Burnley United
vs
Kendal United
15:00
Burscough Dynamo
vs
Walney Island
15:00
Dalton United
vs
Furness Cavaliers
15:00
Freckleton
vs
Chipping
15:00
Furness Rovers
vs
Charnock Richard Reserves
15:00
Longridge Town Reserves
vs
Galgate
15:00
Mill Hill St Peters
vs
Garstang Reserves
15:00
Storeys Lancaster
vs
Rossendale

Stewart Rowe Memorial Cup - Round 1

15:00
Coppull United Reserves
vs
Thornton Cleveleys A

WLFL Presidents Cup 19/20 - Round 1

15:00
Croston Sports
vs
Eagley
15:00
Haslingden St Marys
vs
Wyre Villa
15:00
Hawcoat Park
vs
Askam United
15:00
Hesketh Bank
vs
Crooklands Casuals
15:00
Kendal County
vs
Ulverston Rangers
15:00
Millom
vs
Stoneclough
15:00
Milnthorpe Corinthians
P - P
Horwich St Mary's Victoria

Saturday 26 October 2019

Premier Division

15:00
Burscough Richmond
vs
Southport Hesketh
15:00
CMB
vs
Thornton Cleveleys
15:00
Coppull United
vs
Fulwood Amateurs
15:00
Euxton Villa
vs
Turton
15:00
Hurst Green
vs
Lytham Town
15:00
Poulton
vs
Tempest United
15:00
Slyne with Hest
vs
Vickerstown
15:00
Whitehaven
vs
Blackpool Wren Rovers

First Division

15:00
Askam United
vs
Crooklands Casuals
15:00
Croston Sports Club
vs
Hawcoat Park
15:00
Haslingden St Mary's
vs
Wyre Villa
15:00
Horwich St Marys Victoria
vs
Hesketh Bank
15:00
Lostock St Gerards
vs
Stoneclough
15:00
Ulverston Rangers
vs
Millom

Second Division

15:00
Chipping
vs
Garstang Reserves
15:00
Dalton United
vs
Burscough Dynamo
15:00
Freckleton
vs
Furness Cavaliers
15:00
Furness Rovers
vs
Mill Hill St Peters
15:00
Galgate
vs
Kendal United
15:00
Longridge Town Reserves
vs
Charnock Richard Reserves
15:00
Rossendale
vs
Burnley United
15:00
Walney Island
vs
Storeys, Lancaster

Reserve Division One

15:00
Blackpool Wren Rovers Reserves
vs
Lostock St Gerards
15:00
Eagley Reserves
vs
Euxton Villa Reserves
15:00
Fulwood Amateurs Reserves
vs
Hurst Green Reserves
15:00
Tempest United Reserves
vs
Burscough Richmond Reserves
15:00
Thornton Cleveleys Reserves
vs
CMB Reserves
15:00
Turton Reserves
vs
Poulton Reserves

Reserve Division Two

15:00
Fulwood Amateurs A
vs
Lostock St Gerards A
15:00
Hesketh Bank Reserves
vs
Coppull United Reserves
15:00
Lytham Town Reserves
vs
Horwich St Marys Victoria
15:00
Stoneclough Reserves
vs
Milnthorpe Corinthians Reserves
15:00
Thornton Cleveleys A
vs
Galgate Reserves
15:00
Wyre Villa Reserves
vs
Haslingden St Marys Reserves

Westmoreland County FA Senior Cup - Round 2

14:00
Kendal County
vs
Penrith Reserves
14:00
Sedbergh and Dent United
vs
Milnthorpe Corinthians

Latest news

Team of the Month award
General Team of the Month award

Division Two Award and Manager of the Month

September Transfers
General September Transfers

Player movements during September.

Team of the Month award
General Team of the Month award

August Awards.

West Lancashire Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe