Confirm your age. Are you 18 or over?

Fixtures

Saturday 23 November 2019

Premier Division

14:00
Burscough Richmond
vs
CMB
14:00
Coppull United
vs
Vickerstown
14:00
Euxton Villa
vs
Lytham Town
14:00
Hurst Green
vs
Thornton Cleveleys
14:00
Poulton
vs
Fulwood Amateurs
14:00
Slyne with Hest
vs
Turton
14:00
Tempest United
vs
Whitehaven

First Division

14:00
Eagley
vs
Croston Sports Club
14:00
Hesketh Bank
vs
Ulverston Rangers
14:00
Horwich St Marys Victoria
vs
Hawcoat Park
14:00
Kendal County
vs
Askam United
14:00
Lostock St Gerards
vs
Crooklands Casuals
14:00
Millom
vs
Haslingden St Mary's
14:00
Stoneclough
vs
Wyre Villa

Second Division

14:00
Burscough Dynamo
vs
Burnley United
14:00
Charnock Richard Reserves
vs
Storeys, Lancaster
14:00
Dalton United
vs
Longridge Town Reserves
14:00
Freckleton
vs
Kendal United
14:00
Galgate
vs
Walney Island
14:00
Garstang Reserves
P - P
Furness Cavaliers
14:00
Mill Hill St Peters
vs
Chipping
14:00
Rossendale
vs
Furness Rovers

Reserve Division One

14:00
Blackpool Wren Rovers Reserves
vs
Burscough Richmond Reserves
14:00
CMB Reserves
vs
Euxton Villa Reserves
14:00
Fulwood Amateurs Reserves
vs
Eagley Reserves
14:00
Thornton Cleveleys Reserves
vs
Hurst Green Reserves
14:00
Turton Reserves
vs
Tempest United Reserves

Reserve Division Two

14:00
Croston Sports Reserves
vs
Fulwood Amateurs A
14:00
Haslingden St Marys Reserves
vs
Stoneclough Reserves
14:00
Lostock St Gerards A
vs
Lytham Town Reserves
14:00
Thornton Cleveleys A
vs
Coppull United Reserves
14:00
Wyre Villa Reserves
vs
Horwich St Marys Victoria

Richardson Cup 2019/20 - Round 1

14:00
Southport Hesketh
vs
Blackpool Wren Rovers

Saturday 30 November 2019

Premier Division

14:00
Blackpool Wren Rovers
vs
Turton
14:00
CMB
vs
Euxton Villa
14:00
Fulwood Amateurs
vs
Tempest United
14:00
Hurst Green
vs
Burscough Richmond
14:00
Southport Hesketh
vs
Lytham Town
14:00
Thornton Cleveleys
vs
Slyne with Hest
14:00
Vickerstown
vs
Poulton
14:00
Whitehaven
vs
Coppull United

First Division

14:00
Askam United
vs
Stoneclough
14:00
Crooklands Casuals
vs
Eagley
14:00
Croston Sports Club
vs
Wyre Villa
14:00
Kendal County
vs
Hawcoat Park
14:00
Millom
vs
Hesketh Bank
14:00
Milnthorpe Corinthians
vs
Haslingden St Mary's
14:00
Ulverston Rangers
vs
Horwich St Marys Victoria

Second Division

14:00
Burnley United
vs
Chipping
14:00
Freckleton
vs
Storeys, Lancaster
14:00
Furness Cavaliers
vs
Mill Hill St Peters
14:00
Furness Rovers
vs
Burscough Dynamo
14:00
Galgate
vs
Garstang Reserves
14:00
Kendal United
vs
Dalton United
14:00
Longridge Town Reserves
vs
Rossendale

Reserve Division One

14:00
Burscough Richmond Reserves
vs
Lostock St Gerards
14:00
Eagley Reserves
vs
CMB Reserves
14:00
Euxton Villa Reserves
vs
Blackpool Wren Rovers Reserves
14:00
Poulton Reserves
vs
Fulwood Amateurs Reserves
14:00
Tempest United Reserves
vs
Thornton Cleveleys Reserves
14:00
Turton Reserves
vs
Hurst Green Reserves

Reserve Division Two

14:00
Coppull United Reserves
vs
Croston Sports Reserves
14:00
Haslingden St Marys Reserves
vs
Galgate Reserves
14:00
Hesketh Bank Reserves
vs
Lytham Town Reserves
14:00
Horwich St Marys Victoria
vs
Thornton Cleveleys A
14:00
Stoneclough Reserves
vs
Lostock St Gerards A
14:00
Wyre Villa Reserves
vs
Milnthorpe Corinthians Reserves

Latest news

West Lancashire League
General West Lancashire League

Draws for Round Two for each of the Divisional Cup Competitions

The West Lancashire Football League
General The West Lancashire Football League

October Transfers.

Team of the Month award
General Team of the Month award

Division Two Award and Manager of the Month

West Lancashire Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe